Certyfikaty

Od początku istnienia firmy inwestujemy w coraz to doskonalsze maszyny, aby nie tylko szybciej i dokładniej pracować,
ale także żeby zapewnić naszym klientom jakość nowoczesnych technologii.

Certyfikaty, które posiadamy

Jakość metalowych konstrukcji i bezpieczeństwo ich użytkowania wymaga od projektanta u wykonawcy zachowania najwyższych standardów:

ISO 9001:2008ISO 9001:2008

To norma międzynarodowa zawierająca wymagania dotyczące systemów zarządzania jakością. Mającą zastosowanie, gdy organizacje potrzebują wykazać zdolność do ciągłego dostarczania wyrobu spełniającego wymagania klienta oraz wymagania w zakresie nadrzędnych przepisów.

ISO 3834ISO 3834

Opisuje wymagania jakościowe w zakresie spawania wyrobów metalowych. Mogą być one stosowane w połączeniu ze standardem ISO 9001, dając gwarancję zachowania jakości zarówno w procesie produkcji, jak i np. na etapie obsługi klienta.

Spawanie nośnych konstrukcji ze stali wymaga szczególnej wiedzy technicznej i doświadczenia. Ponadto musi być zapewniony odpowiedni nadzór spawalniczy przez personel posiadający niezbędne kwalifikacje. W krajach europejskich podstawą do wykonawstwa konstrukcji podlegających nadzorowi budowlanemu jest kwalifikowanie wytwórców przez usprawnione jednostki w oparciu o stosowne przepisy normalizacyjne:

EN 15085-2EN 15085-2

Wymagania dotyczące jakości i certyfikacja zakładów spawalniczych to międzynarodowy standard zawierający szczegółowe wytyczne w zakresie spawania pojazdów szynowych (pociągi, tramwaje, metro itp.).

PN-EN ISO 14731PN-EN ISO 14731

Nasza firma dysponuje wykwalifikowanym personelem z zakresu nadzoru spawalniczego oraz kontroli połączeń spawanych. Nadzór technologiczny nad wszystkimi operacjami spawalniczymi jest realizowany wg tej normy.

PN-EN 1090PN-EN 1090

  • PN-EN 1090
  • PN-EN 1090
Top